Багатьом власникам приватних будинків хотілося б, щоб у них на ділянці знаходилася така витончена, зручна і стильна архітектурна споруда, як пергола. Компанія «СІМПек» займається створенням таких виробів для інтер’єру, як пергола дерев’яна або навіс. Безумовно, таке відносно не дорого виконане спорудження, здатне зробити ваш інтер’єр більш оригінальним.

Якщо ви хочете купити перголу або навіс в Україні, зокрема в Києві, наша компанія готова вам в цьому допомогти. Всі наші вироби, будь то така архітектурна споруда, як пергола або предмет інтер’єру, як ліжко або лава, виготовляються виключно з екологічно чистої деревини. Безумовно, ціна даної споруди буде залежати від її габаритів (ширини, довжини і висоти). Важливо відзначити, що ціна конкретної перголи на нашому сайті, вказана з урахуванням доставки і установки по місту Києву.

Секції арок перголи чудово прикрасять терасу, а також фасадну або задню частину двору вашого житла!

Як здійснити замовлення перголи або навісу у нас?

Зважившись придбати собі, предмети інтер’єру або архітектурну споруду в компанії «СІМПек», мало хто знає, як найкраще це здійснити. Зробити це можна кількома способами і обидва вони цілком прості. Перший варіант, зайти на сайт simpek.com.ua і здійснити покупку не відходячи від ноутбука або комп’ютера. Другий варіант, зайти на наш сайт, клікнути мишкою на розділ контакти, подзвонити по одному з вказаних там телефонів і уточнити всю цікаву для вас інформацію. Також отримати інформацію про наші товари і діяльність, ви можете написавши нам на електронну пошту, яка також вказана в розділі контакти.

Компанія «СІМПек» володіє професійним персоналом, значним асортиментом, демократичними цінами, високою якістю продукції, гарантією і доставкою по території всієї нашої країни. Не зайвим буде додати, що наші фахівці готові виготовити навіс або перголу, по необхідним вам розмірам і втілити в життя найнеймовірніші дизайнерські рішення.

Для того, щоб особисто переконатися в якості і оригінальності створюваної нами продукції, станьте нашим клієнтом. Ми відповідально заявляємо, ви залишитеся задоволені і порекомендуєте нас всім своїм знайомим.